Zateplení, zateplovací systémy - Grifmont CZ - profesionál v zateplováníZateplení, zateplovací systémy - Grifmont CZ - profesionál v zateplování - stránka obsahuje flash, který se vám bohuzel nezobrazuje.
Zateplení, zateplovací systémy - Grifmont CZ - profesionál v zateplování

Fasády - zateplení obvodového pláště Střechy - generalní opravy Balkóny a lodžie - rekonstrukce
Zateplování a revitalizace objektů Grifmont
» Balkóny a lodžie


Balkóny a lodžie


» BALKÓNY A LODŽIE

Balkony a lodžie jsou tak jako fasáda vizitkou obvodového pláště každého domu. Balkóny a lodžie jsou nejzatíženější viditelné prvky domu a dochází k jejich největší degradaci. Jejich oprava by měla být součástí každé komplexní rekonstrukce.

Naše společnost provádí kompletní rekonstrukci bytových a chodbových balkónů a lodžií s možností výběru z několika ověřených certifikovaných systémů pro sanaci těchto konstrukcí. Pomocí speciálních hmot provedeme hloubkové ošetření zkorodované výztuže , doplníme chybějící výtluky a opatříme kompletně novou povrchovou úpravou dle Vašeho výběru.

Při sanaci balkónů a lodžií je důležité použití systémových materiálů pro konkrétní podmínky tak, aby došlo ke spojení starých původních vrstev konstrukce s novými a zajistilo se tím spolupůsobení konstrukce jako celku.

Při sanacích balkónů a lodžií provádíme nové izolace proti vodě, pokládáme novou dlažbu, či jiný Vámi zvolený povrch. Provádíme nové oplechování z kvalitních bezúdržbových plechů a opravujeme nebo montujeme nové žárově zinkované zábradlí s možností instalace sušáků na prádlo. Je možné také osadit celou škálu bezpečnostních skel, či jiné designové výplně.Balkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžieBalkóny a lodžie