Zateplení, zateplovací systémy - Grifmont CZ - profesionál v zateplováníZateplení, zateplovací systémy - Grifmont CZ - profesionál v zateplování - stránka obsahuje flash, který se vám bohuzel nezobrazuje.
Zateplení, zateplovací systémy - Grifmont CZ - profesionál v zateplování

Fasády - zateplení obvodového pláště Střechy - generalní opravy Balkóny a lodžie - rekonstrukce
Zateplování a revitalizace objektů Grifmont
» Fasády - zateplení obvodového pláště panelového domu


Zateplení obvodového pláště panelového domu není důležité jen z hlediska ekonomického, kdy dochází k výrazným úsporám energie na vytápění, které mohou v případě osazení regulace topení dosáhnout až 60% současné spotřeby tepla, ale dochází také k výraznému zlepšení kvality bydlení. Z domů a bytů zmizí současné plísně, mnohdy skryté např. pod plovoucí podlahou. Jejich odstraněním se přestanou vzduchem šířit spory plísní, které jsou výraznými alergeny a způsobují různé v dnešní době tak hojné alergické reakce. Zlepší se také pocit pobytu v místnosti, kdy panelové stěny budou mít následkem zateplení větší povrchovou teplotu a dojde tak během zimních měsíců k odstranění tzv. „studeného sálání“, které má kromě psychické nepohody též negativní dopad na lidský organismus. Naopak v době letních veder zateplení obvodového pláště znatelně sníží teplotu v domě. Použití vhodného izolantu také zlepší útlum hluku, který pláštěm prochází do obytných místností.

Výrazně se též zpomalí celková destrukce domu, jako je např. koroze vnitřní výztuže obvodových panelů, mrazové trhlinky v obvodovém plášti, zatékání do styků panelů a podobně. V neposlední řadě dodá nový vzhled domu novou tvář přilehlému okolí a bydlení v takto upraveném prostředí pozitivně ovlivní společný život.


» VKZS - vnější kontaktní zateplovací systém

Zateplení obvodového pláště pomocí VKZS se provádí certifikovaným zateplovacím systémem dle Vašeho výběru. Systém je brán jako celek a je vyzkoušen v akreditovaných zkušebnách. Jednotlivé jeho komponenty vykazují vysokou kvalitu a tím zajišťují dlouhou životnost celého zateplovacího systému. Jednotlivé komponenty vycházejí z návrhů skladby VKZS podle posouzení dané stavby a výpočtů pro ten který konkrétní objekt.


Nabízíme:
  • zhodnocení stávajícího stavu objektu a správné navržení skladby zateplovacího systému
  • širokou škálu certifikovaných zateplovacích systémů s různými povrchovými úpravami
  • zpracování barevného návrhu
  • zaručenou kvalitu a dlouhou životnost jednotlivých komponentů zateplovacího systému
  • záruku na komplexní zateplovací systém i na všechny použité materiály systému